Menu Zamknij

← Strona główna


Pomóż w minutę!Podeślij treści lub zwerbuj znajomego…Chcesz wesprzeć rozwój serwisu finansowo?


Ze względu na sytuację prawno-finansową (w skrócie: długi oraz upadłość konsumencka) jako jedyny autor i administrator strony nie mogę organizować zbiórek, ani nawet wydawać własnych pieniędzy na rozwój portalu. Jeśli chcesz pomóc finansowo w rozwoju serwisu i mojej walce, możesz po prostu opłacić jakąś konkretną usługę, która pomoże w misji portalu. Przy okazji, dzięki temu rozwiązaniu, będziesz mieć absolutną pewność co do tego, na co zostały przeznaczone Twoje pieniądze i jak bardzo przysłużysz się misji.

Nie mam zamiaru Cię okłamywać, że potrzeba tyle i tyle pieniędzy na utrzymanie portalu tak, jak robią to inne serwisy. Koszt domeny „stodowodow.pl”, hosting internetowy oraz certyfikat SSL kosztowały jednorazowo około 60 złotych. Taki wydatek pozwolił w grudniu 2021 uruchomić stronę i zapewnia jej trwałość przez 365 dni. Dopiero pod koniec 2022 roku konieczne będzie przedłużenie usług, które kosztować będzie kilkaset złotych. Nie potrzeba ani złotówki, aby serwis funkcjonował pod obecnym adresem do grudnia 2022.

Choć utrzymanie status quo przez około rok nic nie kosztuje, to jednak „kto stoi w miejscu, ten się cofa”. Obecnie, w styczniu 2022, dalszy rozwój serwisu i kontynuowanie misji wymaga tego i owego. Możesz pomóc w dalszym rozwoju, opłacając usługi takie, jak certyfikat SSL dla domeny „100dowodow.pl” czy reklamę serwisu. Najważniejsze jednak jest, aby uzbierać pieniądze na przedłużenie domeny oraz nowy hosting przed końcem roku. Jeśli zdecydujesz się pomóc, po prostu użyj jednej z opcji kontaktu – kliknij tutaj.