Menu Zamknij

← Strona główna

Kopiuj, archiwizuj!

To, że pandemiczni dyrygenci dorwą się do tej strony jest prawie pewne. W ten, czy inny sposób zechcą uciszyć działalność autora strony, usunąć te treści, skasować z Internetu całe to podsumowanie. Choć autor nie może temu zapobiec, to jednak Ty możesz coś z tym zrobić. Po autorze przyjdą następni, którzy zechcą kontynuować jego dzieło – na bardziej niezależnym hostingu, w deepwebie, a może poza Internetem…

Kluczowe jest to, aby kopia strony przetrwała, aby rozprzestrzeniać ją w Internecie, skopiować na jak największą liczbę komputerów, wrzucać na różne serwery i poprosić o to innych. Autor StoDowodow.pl może umrzeć i z radością odda życie za wolną ludzkość, jednak jego archiwum nie może umrzeć. Miej na uwadze, że serwis jest nadal tworzony, a więc pliki nie będą zawierać 100/100 tytułowych danych.

Aktualnie dostępne pliki odpowiadają wersji strony z dnia 18.01.22 (ukończone 52%)

Pobierz .PDF

Plik PDF dostępny do pobrania zawiera wszystkie dostępne na stronie dowody wraz ze źródłami w identycznej formie, jak w pliku HTML.

POBIERZ TUTAJ: AnonFiles.com

Pobierz .HTML

Jeśli chcesz pobrać pełną kopię strony w formacie HTML, możesz to zrobić ręcznie z poziomu przeglądarki. Oto podstrona z wszystkimi dowodami na jednej liście.

KLIKNIJ TUTAJ: kopia 18.01.22

Pobierz .MP4

Aktualnie można obejrzeć stary film, omawiający jedynie skuteczność preparatów mRNA. Ostateczna wersja filmu ze wszystkimi danymi planowana jest na marzec 2022.

Pobierz WordPress XML

Plik .XML zawiera kopie wszystkich podstron dostępnych w tym serwisie. Pobierz je wszystkie, nawet te niepubliczne (jeśli istnieją...)

Taki plik można zaimportować na dowolnej stronie internetowej wyposażonej w system zarządzania treścią WordPress. W ten sposób uzyskasz DOKŁADNĄ kopię strony 100dowodow.pl

POBIERZ TUTAJ: AnonFiles.com

Pobierz wszystko na raz!

Pobierz archiwum .ZIP ze wszystkimi formatami plików, korzystając z linków poniżej. Pamiętaj, aby po pobraniu wypakować je i zrobić kilka kopii – na drugim komputerze, na pendrive, gdzie się da.

Paczka zawiera także wszystkie pliki graficzne użyte na stronie oraz niedostępny nigdzie indziej, osobisty list od autora. Link do pobrania całości pojawi się w lutym.