Menu Zamknij

Czym jest StoDowodow.pl?


StoDowodow.pl to projekt, który powstał pod koniec grudnia 2021. Jego jedynym autorem jest Rafał Wywrocki, 25-letni Polak, niezwiązany z żadną partią polityczną, nie działający na niczyje zlecenie i nie finansowany przez nikogo. Autor nieustannie próbuje kontaktować się z różnymi organizacjami w celu uzyskania pomocy przy promocji portalu, jednak żadne środowiska nie mają nań wpływu i nie decydują, ani nigdy nie będą decydować o tym, jakie treści są tu zawarte.

Misją portalu było zebranie w jednym miejscu wszystkich dowodów na to, że media, korporacje i organizacje publiczne nie mówią nam prawdy odnośnie „pandemii” koronawirusa oraz tematów z nim związanych – m.in. preparatów mRNA, dostępnych metod leczenia, zaleceń sanitarnych, itd. Oprócz tego, strona stara się mniej więcej przekazać po co to wszystko się wydarzyło, kto za tym stoi i jakie ma intencje. W miarę możliwości autor stara się publikować również materiały dodatkowe dotyczące tematów pokrewnych, wspierać działania innych twórców oraz budować społeczność skoncentrowaną na walce z zamordyzmem.

Wszelkie sugestie, uwagi, pomysły oraz propozycje nowych treści są mile widziane. Autor jest otwarty na współpracę oraz dramatycznie potrzebuje wsparcia w zakresie promocji oraz finansowania serwisu. Jeśli chcesz pomóc w tych kwestiach lub po prostu skontaktować się z autorem w dowolnym celu, skorzystaj z linków poniżej.


Jeśli chcesz się skontaktować z autorem strony – kliknij tutaj!


Jeśli chcesz wspomóc funkcjonowanie serwisu, finansowo lub bezpłatnie – kliknij tutaj!


Profesjonalną pomoc medyczną możesz uzyskać jedynie poprzez kontakt z lekarzem. Choć większość treści publikowanych na stronie jest tworzona przez lekarzy i naukowców, to nic nie może zastąpić świętej relacji pacjent-lekarz. Autor nie bierze odpowiedzialności za treści publikowane na stronie, gdyż są one jedynie prezentacją i opisem publikacji naukowych oraz innych treści dostarczanych m.in. przez lekarzy, naukowców i prawników wykształconych w danym zakresie.

Autor nie ma wykształcenia medycznego ani prawniczego – jest jedynie wolnościowcem, dobrym człowiekiem, informatykiem i działa z pasji oraz motywuje swoje działania troską o przyszłość gatunku ludzkiego. Nieważne jak rzetelne i zaufane źródło znajdziesz w Internecie, wszystko może okazać się nieprawdą – włącznie z treściami tu zawartymi. Miej to na uwadze, nim podejmiesz jakiekolwiek decyzje lub ich zaniechasz – autor niczego nie zaleca, ani nie odradza.