Menu Zamknij
Poprzednia kategoria Kategorie
Misja projektu

Dlaczego to wszystko się dzieje i kto za to odpowiada?


Opowieść o tym, dlaczego to wszystko się dzieje, jest bardzo długa. Zaczniemy ją wspólnie, jednak dalej będziesz musiał(a) pójść już samodzielnie. To, czego się dowiesz, może przyprawić o zawroty głowy, wpędzić w depresję, a nawet wywołać myśli samobójcze. Rzeczywistość jest naprawdę mroczna, a tym ludziom nie chodzi o pieniądze. Plan idzie o wiele, wiele dalej. Najsmutniejsze, najdziwniejsze i najlepsze zarazem jest to, że cały plan jest w pełni jawny!


UWAGA!

Tekst nie ma na celu zniechęcić do szczepień, a autor nie próbuje wszcząć żadnego buntu lub podważać autorytetów. Wszystkie „100 dowodów” pokazuje jedynie informacje płynące z 333 podpiętych źródeł, przedstawia wypowiedzi renomowanych lekarzy, naukowców i prawników oraz proponuje konkretne wnioski. Po profesjonalną pomoc medyczną udaj się do lekarza specjalisty. Autor nie zachęca do podejmowania lub zaniechania żadnych działań w związku z lekturą treści znajdujących się na tej stronie oraz nie bierze zań odpowiedzialności.


#107 Najpierw powstało prawo, plany i projekty, dopiero później pojawił się wirus


Analizując źródła w poniższej tabelce dość łatwo dojść do wniosku, iż paszporty szczepionkowe są tylko przykrywką dla stworzenia systemu cyfrowej tożsamości. Widać wyraźnie, iż plany pojawiły się o wiele wcześniej, niż koronawirus SARS-CoV-2. Już w 2017-2018 partnerami i sponsorami takich projektów były m.in. Pfizer, Johnson&Johnson, czy AstraZeneca. Właściwie to przeglądając jeszcze dalej idące dokumenty, do których odwołują się te niżej przedstawione, a także powiązania strategicznych i finansowych partnerów autorów tych dokumentów wyłania nam się dość klarowany obraz – już wtedy to nie były żadne dobroduszne inicjatywy, a jedynie budowanie fundamentów pod to, co nadeszło pod koniec 2019.

Krok po kroku, od lat wprowadzany totalitaryzm zazwyczaj nie napotyka oporu, gdyż wcześniej przygotowuje się społeczeństwo na zmiany poprzez media masowego przekazu. Czasami jednak, te większe kroki ograniczające wolność potrzebują towarzystwa jakiegoś kryzysu, który sprawi, iż ludzie chętnie ją oddadzą w zamian za poczucie bezpieczeństwa. Takim niezbędnym kryzysem, gdy plany były już gotowe, była „pandemia”. Wszystko to zgrywa się czasowo także m.in. ze Spisem Powszechnym Ludności w Polsce oraz rozpoczęciem zbierania odcisków palców do nowych dowodów osobistych.

Źródła

Polskojęzyczne opracowania:

Oficjalne dokumenty:

Przeglądając źródła proszę przejrzeć także wszystkie odwołania i linki w nich uwzględnione. Szczególnie warto na własną rękę rozwinąć wszystkie wątki, o których wspomina film na kanale Buntownik Jutra (pierwszy link).


#108 Politycy, lekarze i organy nadzorcze są przekupieni


W sekcji ze źródłami co jakiś czas będą pojawiać się kolejne linki świadczące o tym, iż ogólnoświatowi i krajowi decydenci są finansowani przez koncerny farmaceutyczne. 

Źródła

#109 Wielki Reset


W tym wszystkim tak naprawdę chodzi o tzw. WIELKI RESET. Jest to projekt Światowego Forum Ekonomicznego, jednej z najważniejszych organizacji na świecie, o której nie tak dawno jeszcze nikt przecież nie słyszał. Członek Grupy Bilderberg oraz założyciel i przewodniczący ŚFE, niejaki Klaus Schwab, wydał nawet książkę pt. „COVID-19: The Great Reset”, w której jawnie mówi o swoim planie. Czego by o tym nie napisać, włosy stają dęba i aż ciężko uwierzyć, że elity mówią o tym wprost. Jeśli zdarzyło Ci się kiedykolwiek natknąć na takie terminy, jak „NWO”, „Nowy Porządek Świata” lub „rząd światowy”, to wyobraź sobie to samo, ale na sterydach, do kwadratu i naprawdę…

Jeśli chcesz gdzieś poczytać o Wielkim Resecie, możesz skorzystać z poniższych linków:

Możesz także korzystać z poniższych źródeł, ale miej na uwadze, iż wiele rzeczy tam może okazać się głupotami. Takie serwisy tworzą ludzie. Choć sporo tam rzetelnej wiedzy, to konieczne jest, abyś samodzielnie umiał(a) weryfikować źródła. Nie można już ufać mediom głównego nurtu, telewizji, oficjalnym organizacjom… Weryfikuj informacje, odsiej to, co jest głupotami i ufaj tylko tym newsom/artykułom, które poparte są solidnymi źródłami.


#110 Event 201 i inne dowody na planowanie „pandemii”


W październiku 2019, czyli tuż przed rozpoczęciem aktualnie panującego szaleństwa miało miejsce wydarzenie o nazwie Event 201. Zorganizował je Instytut Johna Hopkinsa wraz z Fundacją Billa i Melindy Gates oraz dokładnie ten sam Klaus Schwab ze swoim Światowym Forum Ekonomicznym, o którym czytaliśmy powyżej. Event 201 był symulacją hipotetycznej pandemii nowego szczepu koronawirusa, który to przeniósł się na człowieka ze świni, zarażonej od… nietoperza.

Drugi link prowadzi do strony PrisonPlanet.pl, na której możemy obejrzeć fragment programu „Universal Flu Vaccine”, „wyemitowany pod koniec 2019 roku na kanale C-Span 2, gdzie szefowie agencji medycznych USA i Wielkiej Brytanii otwarcie omawiają wybuch epidemii w Chinach, która jest niezbędna dla wprowadzenia produktów mRNA. To nagranie po raz kolejny po Event201, czy pracach Fauciego i Daszaka pokazuje, iż całe wydarzenie epidemiczne zostało zaplanowane przez zachodnie rządy dla wprowadzenia nowych systemów medycznych.”

Źródła

#111 W laboratorium w Wuhan prowadzono badania nad wzmacnianiem koronawirusów


Dokładnie ten sam dr Fauci, który jest obecnie światowym autorytetem do walki z pandemią wirusa SARS-COV-2, a także jego NIH (amerykański odpowiednik naszego Ministerstwa Zdrowia) był powiązany z badaniami nad wzmacnianiem koronawirusów w Wuhan, czyli dokładnie w tym samym mieście, w którym „to wszystko się zaczęło”.

Źródła

#112 Komisja UE przyznaje, że finansowali badania nad wzmacnianiem koronawirusów w Wuhan, a wirus prawdopodobnie „uciekł” z laboratorium


Na oficjalnej stronie Parlamentu Europejskiego możemy znaleźć coś bardzo ciekawego i niepokojącego. W odpowiedzi na pytanie zadane 23 czerwca 2021 wobec bliżej nieokreślonej „Komisji” możemy przeczytać:

„In the answer to question E-005649/2020(1) by MEP Derk Jan Eppink, the Commission confirms that funds have been transferred to the Wuhan Institute of Virology (WIV). The WIV was the probable source of the COVID-19 outbreak(2). The virus is most likely to have escaped as a result of ‘gain of function’ research. The WIV is a level 4 bio-safety laboratory, where the highest safety standards apply(3).”

Co oznacza mniej więcej: Komisja potwierdza, że fundusze zostały przekazane do Instytutu Wirusologii w Wuhan, który prawdopodobnie był źródłem COVID-19, a wirus najprawdopodobniej „uciekł” jako rezultat „gain of function research” – czyli opisanych w poprzedniej pozycji badań.

Czy przypadkiem media na całym świecie nie powinny nieustannie nagłaśniać takiej informacji? Czyż nie jest to ogromny przełom w sprawie genezy SARS-COV-2? Takie rewelacje na oficjalnej przecież stronie Parlamentu Europejskiego zmieniają wszystko z automatu, bowiem nie są to wymysły jakichś prawicowych dziennikarzy ani żadna pomyłka, ponieważ informacje te są dostępne na stronie PE od ponad pół roku i nie zostały usunięte.

Źródło

#113 WHO pragnie być światowym ministerstwem zdrowia i quasi-rządem światowym


Pierwsze kroki zostały już podjęte. Państwa członkowskie ONZ mają wkrótce wspólnie zdecydować, aby „na wypadek przyszłych pandemii”, władza WHO była wyżej rangą niż decyzje władz krajowych, a nawet ich konstytucje. Co więcej, WHO dostaje przecież więcej pieniędzy z rąk takich organizacji jak Fundacja Rockefellera oraz Fundacja Billa i Melindy Gates, niż od państw członkowskich. Można mieć więc spore wątpliwości co do niezależności i misji Światowej Organizacji Zdrowia – w końcu osoby takie jak William Gates i Klaus Schwab otwarcie zapowiadają już kolejne pandemie. Gdy zmiany uda się wprowadzić w życie, następna pandemia, sztucznie stworzona lub nie, będzie ostatnim gwoździem do trumny autonomii i niepodległości państw takich, jak nasze.

Więcej o tym można przeczytać w apelu Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, do którego link znajduje się w ramce poniżej. Tam też można znaleźć dalsze odnośniki.

Źródło

#114 Transhumanizm, eugenika, modyfikacje genetyczne i tworzenie cyborgów


Wkrótce

Źródło
  • wkrótce

#115 Kto tak naprawdę rządzi światem – analiza


Kto tak naprawdę pociąga za sznurki? Aby dowiedzieć się kto odpowiada za to wszystko, musimy przeanalizować strukturę władz na świecie, znaleźć wszystkie powiązania oraz przeczesać tony dokumentów i archiwalnych wypowiedzi elit. Odcinamy się tutaj od wszystkich teorii spiskowych, bowiem informacje, w oparciu o które przygotowano analizę, są w pełni jawne i ogólnodostępne.

Aby przejść do analizy, skorzystaj z któregoś z poniższych linków:


#116 Dlaczego depopulacja jest „konieczna”?


Większość zawodów w najbliższych latach zastąpi robotyka i sztuczna inteligencja. Powszechna automatyzacja pracy sprawi, iż większość stanie się zbędna. Wielkie korporacje coraz bardziej przejmują małe biznesy, mali i średni przedsiębiorcy upadają i dążymy do sytuacji, w której będzie już tylko kilka pracodawców – rządy i megakorporacje, zajmujące się wszystkim. Niestety równolegle postępująca automatyzacja wygryzie człowieka z rynku. Maszyny nie biorą dni wolnych, nie narzekają, nie męczą się, nie mają ambicji, nie zakładają związków zawodowych, nie muszą spać, ani otrzymywać wynagrodzenia… Stała podaż energii i konserwacja maszyn jest pod każdym kątem o wiele bardziej korzystna, niż utrzymywanie ludzkiego pracownika. Wielkie korporacje na pewno będzie na to stać, bo one płacą najmniej podatków, choć najwięcej zarabiają.

Co więcej, bez środków do życia ludzie nie będą w stanie się utrzymać, a nikt nie zaoferuje im pracy. Konieczne będzie zapewnienie im bezwarunkowego dochodu podstawowego. Z punktu widzenia globalistów i wielkich korporacji, taki człowiek będzie pasożytem, który jedynie konsumuje i nic nie daje w zamian. Czy stawiając się w ich miejscu za dwie, trzy dekady, jesteś w stanie uwierzyć, iż nie pomyślą, żeby zmniejszyć liczbę ludzi do niezbędnego minimum..?

Temat będzie kontynuowany…


Poprzednia kategoria Kategorie
Misja projektu